Bursa AK Parti’den Büyükorhan’a tespit ziyareti

AK Parti Bursa İl Başkanı Davut Gürkan, ilçe teşkilat ziyaretlerini Büyükorhan’da sürdürdü. Partililere seslenen Başkan Gürkan, tüm ilçelerdeki ihtiyaçları yerinde tespit ederek, Bursa’yı geleceğe hazırladıklarını söyledi.

BURSA (İGFA) - Bursa'da Büyükorhan ilçesinde teşkilat ziyareti gerçekleştiren AK Parti Bursa İl Başkanı Davut Gürkan, geçmiş dönem ilçe ve belediye başkanları ile meclis üyeleriyle biraraya geldi. Başkan Gürkan, Büyükorhan Belediye Başkanı Ahmet Korkmaz’ı da ziyaret etti.

Başkan Gürkan, Büyükşehir ve merkezi hükümetin hizmet ve projelerinin yakından takipçisi olarak yalnızca Büyükorhan’ın değil, tüm dağ ilçelerinin ihtiyaç ve taleplerinin karşılanması için her birlikte gece gündüz çalıştıklarını söyledi. Bursa’nın hak ettiği hizmetlerin verilebilmesi için her kademeden teşkilat mensupları ile halkla iç içe olarak taleplerini dinlediklerini belirten Gürkan, partinin kuruluşundan bu yana olduğu gibi 'halka rağmen değil, halkla birlikte çalışarak' Bursa'yı geleceğe hazırladıklarını söyledi.


Başlık