ERMED BÜROKRASİ TURLARINA DEVAM EDİYOR

.

 

ERMED BÜROKRASİ TURLARINA DEVAM EDİYOR

 

 

Mart ayında faaliyetlerine başlayan Erzurum Yeni Medya Derneği yönetim kurulu başkanı ve yönetim kurulu üyeleri (ERMED)  kent bürokrasisini ziyaret ederek, çalışmalar hakkında bilgi alıyor.

ERMED  Yönetim Kurulu Başkanı  Gamze İspirli ve dernek yönetim kurulu üyeleri Erzurum İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürü  Murat Güven’i ziyaret ederek, göreve yeni atanan Güven’e hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

Ziyarette kurumlararası koordinasyon, mevzuata dair diyalog ve uygulama ile işbirliğinin geliştirilmesi konusunda fikir alışverişinde bulunuldu.

Başkan İspirli,  İl Müdürü Güven’e yeni görevinde başarılar dileyerek,  dernek olarak kurumlarla ortak çalışmalar gerçekleştireceklerini ifade etti.

İspirli, Erzurum konusunda duyarlı olan bürokratlarla çalışmaktan mutluluk duyduklarını belirterek, çalışmalarında sinerjiye önem verdiklerini ifade etti.

Erzurum İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürü  Murat Güven ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Erzurum’un hak ettiği konuma gelmesinde önemli bir yere sahip olan sivil toplum kuruluşlarıyla ortak çalışmalar yapacaklarını ifade etti.

Erzurum’da dernek sayısının artış trendinde olduğunu belirten Güven, kapılarının tüm sivil toplum kuruluşlarına açık olduğunu söyledi.

 


Başlık

Anahtar Kelimeler: ERMED BÜROKRASİ TURLARINA DEVAM EDİYOR