NOVA BELLA GELİNİ OLMAK AYRICALIKTIR!

Nova Bella; uzman tasarımcı ve çalışma kadrosu ile 3000 m2’lik atölyesinde gelinlik perakende mağazacılığında Türkiye’nin lideri konumunda!

 HAKAN AKIN

Günümüz Türkiye’sinde 2010 yılından bugüne kişiye özel gelinlik tasarımlarıyla binlerce gelinin hayalini gerçeğe dönüştüren ve genhç kızların hayallerini süsleyen  Nova Bella; sadece Türk kadınlarının değil, dünya kadınlarının da dikkatini çekmeyi başardı.

Nova Bella gelinlik , Katar, Kuveyt, Suudi Arabistan, Almanya, Fransa gibi dünyanın farklı ülkelerinden misafirlerini ağırlamaya başladı. Firma sahibi Mustafa Karakaya yaptığı açıklamada gerçek Swarovski taşları kullandıkları özel tasarım gelinlikler için; “Kişiye özel hazırladığımız kalıpları ayrı ayrı varyasyonlarda çalışarak her bütçeye avantaj sağlıyoruz, çalışmalarımızı farklı couture teknikleriyle birleştirip her stile hitap eden tasarımlar yaratıyoruz.” dedi.


Nova Bella; uzman tasarımcı ve çalışma kadrosu ile 3000 m2’lik atölyesinde gelinlik perakende mağazacılığında Türkiye’nin lideri konumunda!


Evrensel değerlere özen gösteren, çevre bilincine duyarlı üretim yapan ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma sistemi ile dünya standartlarında yapılanan

Nova Bella; temel değerlerine olan bağlılığı ve tüm çalışanlarının bu değerleri benimsemesi ile başarılarına her geçen gün yenilerini ekliyor.


İlgiyi her çizgide, duyguyu her dokunuşta hissedeceğiniz, el emeği göz nuru tasarımlarıyla hayallerinizi yaşatacak

Nova Bella; sizleri mutluluğa uğurlamak için hazır!


Geleneksel el işçiliği ile farklı vücut tiplerine göre özel dikim yapan, müşterilerine sınırsız seçenek sunan

Nova Bella; sizin için özel tasarladığı eşsiz modelleriyle , duygu dolu dokunuşlarıyla, sizleri rüyalarınıza yaklaştıracak hayatınızın en mutlu anını taçlandıracak…

Randevu ve bilgi almak için 

0212 225 00 07 Telefonlara ulaşabilirsiniz


Başlık

Anahtar Kelimeler: nova bella gelini olmak ayrıcalıktır!